O fascynacji chusteczkami h2owipes pisałam już na blogu. I zdania nie zmieniam. Są znakomite. Jednakże w listopadzie miała miejsce premiera ich nowej odsłony. Z pewnością na stałe zagości w ofercie wszystkich sklepów po wyprzedaniu poprzedniej wersji h2owipes. Więc pozostaje cierpliwie czekać. Zmianie uległa nie tylko szata graficzna, ale również…?

h2o wipes jeszcze bardziej nasączone?

Tak! Choć waga wskazuje, że nowa formuła jest cięższa o jedyne 2 dag. Uwielbiam takie detale jak waga, wielkość, zapach. Więc raportuję ochoczo, iż poprzednia wersja chusteczek (w opakowaniu 72 sztuki) warzyły 33 dag, zaś nowa wersja chusteczek (w opakowaniu 72 sztuki) warzy 35 dag. Te niepozorne gramy faktycznie robią różnicę. Chusteczki są bardziej wilgotne. Dodatkowe krople wody sprawiają, że pielęgnacja niemowlęcia staje się jeszcze łatwiejsza oraz przyjemniejsza. A wydawało mi się, że lepiej już być nie może. A jednak lab4baby sprawiło prawdziwą niespodziankę. Udoskonalając swoje już i tak doskonałe chusteczki.

h2o wipes skład

Skład chusteczek pozostał bez zmian.

  1. Woda
  2. Ekstrakt z pestek grejpfruta
  3. Gliceryna
  4. Witamina C
h2o Wipes skład

Ogromnym atutem chusteczek jest krótki i naturalny skład. Tylko 4 składniki które doskonale sobie radzą z higieną, nawilżeniem oraz bezpieczeństwem naszego maluszka. Aby zachować równomierną wilgotność chusteczek co jakiś czas należy rotować opakowanie. Odwracanie to nic innego jak ułatwienie krążenia wody między chusteczkami. Nowa szata graficzna jest przeurocza. Zamykanie i otwieranie pozostało bez zmian podobnie jak faktura chusteczek. Chusteczki są bardzo wydajne i przemiłe w dotyku. Każda mama chce dla swojego dziecka to co najlepsze. I takim wyborem są właśnie chusteczki h2o wipes, które nie zawierają substancji zapachowych, antyseptycznych oraz barwników.

chusteczki nawilżane dla niemowląt

lab4baby h2owipes baby

  • H2o wipes chusteczki nasączane czystą wodą 72 sztuki w opakowaniu
  • przed otwarciem sprawdź datę ważności
  • po otwarciu zużyć do miesiąca.
  • przechowywać w suchym oraz chłodnym miejscu
  • Chusteczki nawilżane h2owipes dostępne już od 7,5zł sprawdź najlepszą ofertę na ceneo
Author

Witaj! Miło mi Cię gościć na moim blogu. Jest to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na radosny i pozytywnie wpływający na rozwój czas z dzieckiem. Jestem przewodnikiem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie oraz inspirujące widoki za oknem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Pozdrawiam Was serdecznie!

Napisz komentarz