Puzzle Zielona Sowa. Mali przyjaciele to doskonała 12 elementowa zabawa dla najmłodszych. Dedykowane są dla dzieci powyżej 2 lat. Ale już 20 miesięczny maluch zainteresuje się kolorowymi kartonikami. A z każdym kolejnym dniem przekonasz się jak świetną pamięć ma Twoja pociecha. Posortuje puzzle. Choć samo nie złoży to wskaże gdzie mamy go ułożyć.

Puzzle są świetnie wykonane. Gruby solidny karton z uroczą kolorową grafiką 3 domowych zwierzątek. Każda układanka składa się z innej liczby puzzli, stwarzając większe wyzwanie dla malucha.

  • pies 3 elementy
  • królik 4 elementy
  • kot 5 elementów
puzzle maxi
puzzle dla dzieci
puzzle zwierzęta domowe

Choć widać zagięcia na psie i kocie to nie wynik wątpliwej jakości, a mojej nieporadności jakkolwiek to brzmi :D. A dziś opisując je dla Was mają blisko 7 miesięcy. I są nieustannie męczone. Atrakcją dla dzieci to rozmiar oraz barwna grafika, która przyciąga wzrok malutkiego dziecka. Dodatkowo zaokrąglone elementy gwarantują bezpieczeństwo.

Dlaczego warto układać puzzle z małymi dziećmi?

Zabawy puzzlami już od najmłodszych lat bardzo korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Choć może nam się wydawać, że nieporadne przekładanie kolorowymi kartonikami nie ma większego sensu. Ale to własnie wówczas maluch ćwiczy pamięć jak również koordynację ręka oko. Jeśli będziemy opisywać dziecku co widzi na konkretnym obrazku to dodatkowo będzie utrwalać wiedzę. W przypadku naszych puzzli będą to zwierzęta domowe. To co maluch nauczy się z obrazków zależy wyłącznie od nas i to jak my je przedstawimy. Więc śmiało zademonstrujmy jaki głos zwierzątko wydaje. Jakiej jest barwy, jaki ma kolor obroży jak również co jest przysmakiem królika.

Puzzle dla malucha. Mali przyjaciele opinia

Puzzle to świetna zabawa na spędzanie czasu z dzieckiem. Rozwijanie umiejętności poznawczych i manualnych jest bezcenne. Zainwestowany czas w zabawę puzzlami zaowocuje w późniejszym wieku dziecka. Puzzle dla malucha. Mali przyjaciele na rewersie posiadają czarno białą grafikę zwierzątka którą dziecko może pokolorować według swojej fantazji lub zgodnie ze wzorcem grafiki. Technika dowolna, a zabawa znakomita. Puzzle są produktem Polskim – marki Zielona Sowa.
Idealne na prezent i bez okazji.

puzzle do kolorowaniaSzczegóły

  • Tytuł: Puzzle dla malucha. Mali przyjaciele
  • Producent: Zielona Sowa
  • Seria: Mali Przyjaciele
  • Rok wydania: 2018
  • Ilość elementów: 12
  • Cena już od: 15 zł zobacz najlepszą ofertę
Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz