Jeśli jesteście na etapie kompletowania wyprawki do żłobka to warto zwrócić uwagę na kubek b.box. Picie z otwartego kubka mojej dziecinie wychodzi bardzo sprawnie. Jedynie mokry kłopot się tworzy, kiedy zaczyna biegać z kubkiem. W żłobku nie ma możliwości na takie harce co jest zrozumiałe. A kubek niekapek nie jest najlepszym wyborem. Szukałam kubka który będzie miał swobodny przepływ, a jego mycie nie będzie skomplikowane. Przyznaję miałam moment zwątpienia, czy uda się znaleźć ideał. Aż w końcu wpisałam wyszukiwarkę kubek treningowy i jest oto on! Piękniutki, zgrabniutki słodziutki jak malinka B.box!

b box kubek treningowy

Kubek treningowy dla niemowlaka

Kubek b.box składa się z dwóch części: nakrętki z ustnikiem* oraz kubeczka o pojemności 240 ml. Bbox ma bardzo fajny poręczny kształt i dobrze się go trzyma przez malutkie łapki. Dzięki wyjątkowej konstrukcji pokrywki kubeczek świetnie przygotowuje dziecko do sprawnego picia z tradycyjnego otwartego kubka bądź szklanki. Woda lub inny płyn wprowadzany jest do obręczy. Swobodny przepływ sprawia, że dziecko pije jak z normalnego kubka. Ponadto ma pełną kontrolę nad napojem dzięki przezroczystej nakrętce. Ten kubek mnie zauroczył od pierwszego ujrzenia. Minimalna grafika oraz widoczna podziałka pomaga kontrolować ilość wypijanego płynu przez malucha.

kubek treningowy dla dziecka
kubek treningowy wolny przepływ
Kubek treningowy dla niemowląt

B.Box rośnie razem z dzieckiem

Seria jest tak zaprojektowana, że doskonale komponuje się z 4 końcówkami b.box. Dzięki temu udogodnieniu możemy wyczarować 4 różne warianty picia płynów dostosowane do wieku naszego malucha. Zaczynając już od 4 miesiąca życia. Kubek bbox dzięki kompatybilnej nakrętce ze smoczkiem może służyć jako butelka do karmienia mlekiem. Następny wariant to kubek z miękkim ustnikiem – niekapek. Zaś dzięki nakładce ze słomką możemy mieć wspaniały i funkcjonalny bidon niekapek ze słomką 360. I ostatnia możliwość to właśnie nakrętka na kubek ze swobodnym przepływem który Wam serdecznie dziś polecam.

Kubek treningowy bbox opinie

Jeśli szukacie kubka który przyspieszy naukę picia z tradycyjnego to warto zainteresowanie się bbox. Prezentuje się bardzo ciekawie i zwraca na siebie uwagę. Wyprofilowana część do picia jest odznaczona kolorem co zwraca uwagę dziecka i automatycznie rozumie, że tutaj się pije. Ale należy pamiętać, że nie jest to kubek niekapek więc przechylony w dół czy na bok woda się z niego wyleje. Bbox kubek można myć w zmywarce na górnej półce.

b.box

Szczegóły:

  • Producent: B.box
  • dedykowany dla dzieci: 12m+
  • pojemność: 240 ml
  • wolne od BPA, ftalanów i PCW
  • można myć w zmywarce na górnej półce
  • Najlepsze oferty kubek treningowy na:
Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz