Już ponad rok temu spotkałam się z tymi chusteczkami. Ale moja fascynacja WaterWipes była tak duża, że niestety je zignorowałam. Dodatkowo w międzyczasie miałam krótką, ale bardzo sympatyczną przyjaźń z chusteczkami happy. I w końcu H2O jak ten rycerz na koniu wkraczają całe na biało. Odmieniając wszystko na lepsze, wygodniejsze o delikatnej nucie świeżości 🙂

H2O Wipes baby wet wipes

Choć nazwa nie wskazuje tego jednoznacznie to trzeba zaznaczyć, że chusteczki produkowane są w Polsce przez Polską firmę. Co ogromnie cieszy, że mamy produkt dorównujący światowemu potentatowi wodnych* chusteczek. Chusteczki nie zawierają substancji zapachowych, antyseptycznych oraz barwników. Są dzięki temu bezpieczne od pierwszych dni życia. Nie uczulają i nie podrażniają delikatnej skóry noworodka. Chusteczki h2o Wipes są zdecydowanie mniej nasączone wodą niż WaterWipes.

Waga opakowania H2Owipes (72 chusteczki) wynosi 33 dag zaś waterwipes (60 chusteczek) waży 50 dag.

Jednakże dla mnie chusteczki są optymalnie nawilżone. Nie rozmazują z nadmiaru wody jak również nie podrażniają w przypadku gdyby były suchsze. Chusteczki są ultra delikatne, bardzo elastyczne o gładkiej fakturze. Chusteczki nie są biodegradowalne dlatego wyrzucamy je wyłącznie do kosza na śmieci. Bardzo wygodnie się je wyciąga z opakowania. Podobnie jak konkurencyjne chusteczki co jakiś czas odwracamy opakowanie, aby woda mogła płynnie krążyć między chusteczkami. Opcja otwieranie/zamykanie co pozytywnie zaskakuje jest bardzo stabilna to chyba kwestia kleju i tego, że chusteczki nie są tak mokre i nie zlizują* warstwy klejącej wraz z kolejnym wyciągnięciem ich z opakowania.

h2o wipes skład

  1. Woda
  2. Ekstrakt z pestek grejpfruta
  3. Gliceryna
  4. Witamina C

Składniki pochodzenia naturalnego gwarantują zminimalizowanie podrażnień oraz alergii. Witamina C doskonale koncentruje się na oczyszczeniu oraz wygładzeniu delikatnej skóry maluszka zaś gliceryna jednocześnie ją nawilża. Ten hipoalergiczny kwartet ze szczególną dbałością oczyszcza oraz pielęgnuje naszą pociechę nie tylko w trakcie zmiany pieluszki, ale również podczas oczyszczania zabrudzonej twarzyczki czy rączek.

Chusteczki nawilżane wodą

Chusteczki h2Owipes zapach

Choć chusteczki nie zawierają substancji zapachowych to kompozycja składników daje efekt bardzo delikatnej ledwo wyczuwalnej świeżości. Uwielbiam, uwielbiam te chusteczki.

lab4baby h2owipes baby

  • H2o wipes chusteczki nasączane czystą wodą 72 sztuki w opakowaniu
  • przed otwarciem sprawdź datę ważności
  • po otwarciu zużyć do miesiąca.
  • przechowywać w suchym oraz chłodnym miejscu
  • H2O wipes cena: już od 7,5 zł
  • H2O wipes gdzie kupić? chusteczki rzadko spotykane są w sklepach stacjonarnych, ale jeśli już to szukaj h2o wipes gemini apteka lub sprawdź najlepszą ofertę dla siebie na:
Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz