Zingo! to znakomita interaktywna gra logiczna, która zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale także umiejętności edukacyjne. To nie jest zwykłe bingo – Zingo! oferuje unikalną rozgrywkę, która angażuje graczy w przesuwanie Zingera i odkrywanie nowych płytek. Celem gry jest zakrycie wszystkich pól na swojej karcie, co sprawia, że rywalizacja jest pełna napięcia i ekscytacji.

Wielowymiarowa rozrywka dla dzieci w różnym wieku

Zingo! oferuje sztywne karty i płytki z obrazkami i podpisami, co sprawia, że gra jest doskonała zarówno dla dzieci, które jeszcze nie umieją czytać, jak i dla tych, które doskonalą swoje umiejętności czytelnicze. To znakomity sposób na wspólną zabawę i uczenie się dla różnych grup wiekowych.

Gra, która rozwija umiejętności poznawcze i słownictwo

Zingo! to nie tylko prosta zabawa, ale także świetne narzędzie do rozwijania umiejętności  współzawodnictwa, myślenia logicznego, koncentracji i asocjacji u najmłodszych graczy. Ponadto, poprzez różnorodność obrazków i podpisów na kartach i płytkach, gra pomaga w nauce nowego słownictwa i budowaniu skojarzeń.

Świetna zabawa i emocje w jednym zestawie – zasady gry w Zingo!

Zingo! to gra, która wywołuje niecierpliwość i emocje, gdy gracze wyczekują swojej kolejki, aby przesuwać Zingera i odsłaniać nowe płytki. Kto pierwszy zakryje wszystkie obrazki na karcie płytkami ten wygrywa!

Niezależnie od liczby graczy, każda rozgrywka trwa około 15-20 minut, co sprawia, że jest idealna na krótką, ale intensywną rozrywkę. Ten, kto jako pierwszy zobaczy obrazek na kafelku, który znajduje się na jego planszy, musi szybko wypowiedzieć jego nazwę i położyć w pasującym polu na karcie. Osoba, która jako pierwsza zapełni swoją planszę płytkami, wygrywa! Zingo łączy w sobie elementy klasycznego Bingo z nowymi interaktywnymi funkcjami, zapewniając niezapomniane chwile pełne śmiechu i radości.  Ponadto aby zwiększyć poziom trudności przed rozpoczęciem rozgrywki ustala się ułożenie określonego wzoru  z żółtych plakietek na planszy: miniZingo lub kreatywneZingo.

Kompletny zestaw dla wspaniałej rozgrywki dla całej rodziny

Zingo to gra starannie zaprojektowana i wykonana, aby zapewnić najlepszą możliwą rozgrywkę Tobie i dzieciom. W zestawie  znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć grę:

  • 1 Zinger Zingo!
  • 72 płytki z obrazkami ( genialna jakość wykonania oraz nadruk)
  • 6 dwustronnych sztywnych lakierowanych średniej wielkości kart Zingo!,
  • Karty w kolorze czerwonym mają poziom trudniejszy zaś w zielonym poziom łatwiejszy.
Żółte płytki jak również Zinger wykonane są z wysokiej jakości plastiku. Nie pasujący kafelek do obrazka na planszy wsuwamy w okienko w Zingerze i kontynuujemy zabawę.

Marka: Ravensburger
Wyprodukowano: w Chinach
Cena już od 80 zł.

Zingo moja opinia

Podsumowując grę na moim blogu. Zingo! to wyjątkowa gra, która łączy zabawę i naukę w jedno.  Ponadto to gwarantowana dawka emocji dla dzieci w wieku od 4 lat.  Dzięki temu, że jest łatwa do nauki i dostarcza wielu emocji, stanowi doskonałą rozrywkę dla dzieci również poniżej 4 roku życia. Znakomita jakość wykonania gry gwarantuje miesiące jak nie lata fantastycznej zabawy w gronie najbliższych i rówieśników. Cena Zingo nie jest niska nawet jeśli chodzi o internetowe sklepy. Widząc obecne oferty cenowy 85 złotych czy nawet 81 złotych to ja kupowałam na solidnej górce 91,89zł 😀  Jednakże muszę przyznać,  że to najlepiej wydane pieniądze ostatnich tygodni na zabawki. Jeśli szukasz gry, która rozwija umiejętności logicznego myślenia i rozbudza kreatywność, Zingo! jest doskonałym wyborem. Oczywiście Zingo klasyfikuje jako mądre zabawki dla 4 latka.

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

1 Comment

  1. Mamy i również polecamy gramy bardzo często z naszym 5 letnim synem.

Napisz komentarz