Gry Smart games to dla mnie odkrycie miesiąca! Pewnie jesteście zdumieni, jak można być nieobeznanym z tymi grami. Przyznam, że dopiero w ostatni weekend miałam okazję poznać je bliżej. Robaczki to mądra gra dla 7 latków, która uczy logicznego myślenia oraz spostrzegawczości. Zasady gry są banalnie proste, ale wraz z kolejnym poziomem rozwiązywanie zadań nie jest wcale takie łatwe i stwarzają nie lada wyzwanie również dorosłym.

Gra podróżna dla dzieci

Robaczki to doskonała gra podróżna dla dzieci, która dzięki magnetycznym elementom łatwo się nie zgubi, a rozwiązywanie zadań to czysta zabawa.

  • 48 zadań (różne stopnie trudności)
  • 4 elementy magnetyczne
  • dedykowana dla dzieci od 7 roku życia

Zasady gry są proste. Należy umieścić na planszy elementy magnetyczne w taki sposób, aby było widać jedynie robaczki pokazane w zadaniu.

Wyróżniamy 4 poziomy trudności zadań: Starter, Junior, Expert oraz Master. Zadania są bardzo wciągające również dla dorosłych szczególnie poziom master i expert w których nie tak łatwo znaleźć kryjówki dla konkretnych robali. Każde zadanie ma tylko jedno właściwe rozwiązanie. Jeśli masz wątpliwości na końcu broszurki z zadaniami możesz sprawdzić poprawne rozwiązanie.

Na planszach jak widać, są różne robaczki
Należy tak lawirować puzzlami, aby na planszy pozostały odkryte tylko te robaczki, które są wskazane w zadaniu.

Mądre zabawki dla 7 latka

Robaczki smart games jak najbardziej można zaliczyć do kategorii „mądre zabawki dla 7 latków” to wielopoziomowa gra logiczna dla dzieci i dorosłych. Gra jest poręczna i bardzo praktyczna w budowie. Gra Robaczki posiada bardzo sztywne tekturowe oraz lakierowane plansze, które jednocześnie są niczym okładka w książce. Z praktycznym metalowym zatrzaskiem, który zapobiega niekontrolowanemu otwarciu i utracie magnetycznych puzzli lub uszkodzeniu kart zadań. Nie zajmuje wiele miejsca dlatego też świetnie się odnajdzie w plecaku dziecka czy torbie mamy. Idealna gra na długą podróż samochodem czy samolotem. Praktyczna gra ucząca logicznego myślenia, spostrzegawczości oraz wyobraźni przestrzennej. Zabawa wspiera również małą motorykę.

Logiczna gra robaczki opinie

Gra robaczki ma same pozytywne opinie co właściwie nie często się zdarza, aby osoby, które mając blog pisały jednym głosem. Kiedy sama miałam okazję zagrać w Robaczki, zdałam sobie sprawę, jak bardzo gra mnie zachwyciła. Można wręcz powiedzieć, że oszalałam bo zamówiłam Arkę Noego oraz Króliczą norkę. Recenzja gry wraz ze szczegółowymi fotkami już nie długo na blogu.

Podsumowanie:
Nazwa: Robaczki Smart Games
Dystrybucja na Polskę: Granna
Wyprodukowano w Chinach
Gra posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.
Dedykowane: Magnetyczne gry podróżne

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz