Puzzle marki CzuCzu z mapą Polski są wyjątkowym i edukacyjnym doświadczeniem dla dzieci w wieku 5 lat i starszych. Wielka, kolorowa ilustracja przedstawiająca mapę Polski jest pełna szczegółów, które nie tylko dostarczają wspaniałej zabawy, ale również inspirują do poszerzania wiedzy na temat historii, kultury, architektury i przyrody kraju.

Puzzle obserwacyjne mapa Polski Czu Czu zalety

Układanie puzzli to nie lada wyzwanie, co sprawia, że jest to idealna zabawa rozwijająca umiejętności logicznego myślenia i cierpliwości u młodszych graczy. Dodatkowo w ramce puzzli umieszczono charakterystyczne rośliny, zwierzęta, obiekty czy elementy ubioru dla danego regionu, które należy odszukać na głównym obrazku puzzli. Dodano również dwustronny plakat z ciekawostkami o atrakcjach turystycznych – sprawia, że puzzle stają się nie tylko zajęciem rozrywkowym, ale także edukacyjnym.

Zabawa nie kończy się jedynie ułożeniem puzzli. CzuCzu zachęca do dalszej eksploracji detali z ramki oraz do korzystania z plakatu jako źródła inspiracji do dalszych odkryć. To doskonale wspiera rozwijanie zdolności obserwacyjnych i rozbudza ciekawość dzieci.

Puzzle Czuczu jakoś wykonania

To nie pierwsze nasze puzzle z CzuCzu. Mamy puzzle pociąg cyferki 3+ oraz puzzle do pary zwierzątka. Jakość wykonania poprzednich puzzli mnie urzekła: grafika, gatunek użytego kartonu, wielkość elementów, a także grubość puzzli była bezbłędna, a jaka jest jakość puzzli mapa Poslki?

  • Kolorowa i estetyczna grafika zachęca dzieci do angażowania się w proces układania puzzli.
  • Wielkość puzzli jak również grubość gwarantuje trwałość produktu nawet przy intensywnym użytkowaniu. Te elementy to wizytówka marki Czuczu.
  • Jedynie to co mi przeszkadza to specyficzny (stęchły) zapach tektury nie lubię puzzli o takim zapachu. Poprzednie puzzle czuczu tak nie pachniały. Mimo to nie dyskwalifikuje to puzzli i daję im wysoką ocenę bo zapach w końcu wywietrzeje.
  • Dane techniczne: 117 elementów, wymiary układanki: 48 x 68 cm
  • Wyprodukowane w Polsce

Czy puzzle to mądre zabawki dla 5 latka na prezent?

TAK! Edukacyjne, obserwacyjne puzzle z mapą Polski marki CzuCzu to doskonały pomysł na prezent dla przedszkolaka, który jednocześnie dostarczy satysfakcji z zabawy i poszerzy wiedzę o Polsce. Otrzymaliśmy je w prezencie świątecznym od przyjaciółki, bardzo lubię takie prezenty!

Układanie puzzli to świetna zabawa i jeśli zostaniesz zaproszony do ułożenia ich z dzieckiem, nie odmawiaj. Z przyjemnością spędziłam 10 minut na układaniu puzzli i odświeżyłam swoją wiedzę na temat charakterystycznej architektury dla danego miasta lub stroju ludowego dla danego regionu.

„Poniżej zamieściłam linki partnerskie do księgarni, gdzie dostępne są puzzle obserwacyjne mapa Polski. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem i zdecydujesz się skorzystać z któregoś z poniższych linków, będę wdzięczna za wsparcie! Korzystając z moich propozycji, nie tylko zapewnisz sobie i dziecku dostęp do edukacyjnych puzzli, ale także pomagasz mi utrzymać bloga, gdyż otrzymuję niewielką prowizję za każdy zakup dokonany przez poniższy link. Dzięki temu będę mogła dalej dzielić się z Tobą ciekawymi treściami. Dziękuję z góry za wsparcie i życzę udanych zakupów dla Twoich bliskich!”

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz