Wielofunkcyjna zabawka Fisher Price dedykowana jest dla dzieci od 12 do 36 miesięcy. Domowa zjeżdżalnia z bujaczkiem automatycznie rozkocha w sobie każdego malucha. Doskonale się sprawdzi w przydomowym placu zabaw, ale przede wszystkim mieszkaniu. Wbrew pozorom nie zajmuje wiele miejsca. Dla nas zabawka to świetne rozwiązanie na aktywną zabawę w pochmurne oraz zimowe dni. Bowiem jeśli pogoda tylko sprzyja to spędzamy czas na świetnie wyposażonym placu zabaw, który mamy kilka kroków od bloku.

Dlaczego warto kupić Slide to Rocker  ?

Fisherprice zjeżdżalnia

Cena modelu Slide to Rocker jest naprawdę wysoka. W zależności od sklepu oscyluje od 240 – 340 zł. My go otrzymaliśmy w prezencie od dziadków. Z własnej inicjatywy bym go nie kupiła. Mając pod blokiem wspomniany wyżej genialny plac zabaw. Ale nie zaprzeczę w chłodne dni zabawka zajmuję znakomicie dziecko .
Natomiast jako podarunek dla maluszka na urodziny czy inną wyjątkową okoliczność ta cena jest akceptowalna. Tym bardziej jak złoży się kilka osób.

Fisher Price Bujak – zjeżdżalnia 2w1

Niezaprzeczalnym walorem fisher price bujak/zjeżdżalnia to wykonanie! Zabawka wykonana jest bardzo starannie z grubego oraz bezpiecznego plastiku HDPE. Nie emituje żadnego zapachu! Jak czytacie inne moje recenzje zabawek wiecie jak bardzo jestem na ten aspekt wyczulona. Zabawka jest bezwonna. Potwierdza to, że plastik jest najwyższej jakości. Elementy doskonale do siebie pasują nic nie trzeszczy. A uwierzcie, że 15 miesięczne dziecko bardzo szybko zmienia zdanie. Jeden zjazd na zjeżdżalni i już pokazuje, że chce się bujać. Więc żółte skrzydełka są w ciągłym ruchu, aby przekształać zabawkę w bezpieczną i wpełni funkcjonalną.

Fisher Price zjeżdżalnia zalety

zjeżdżalnia Fishe Price
Zabawki fisher price
Domowa zjeżdżalnia fisher Price

Przede wszystkim to co zwraca największą uwagę to kolorystyka. Widać, że nie jest przypadkowa i skutecznie zwraca dziecięcą uwagę. Zjeżdżalnia jest doskonale wyprofilowana. Posiadał łagodny i bezpieczny ślizg o długości 81 cm. Żółte skrzydełka dla lepszej stabilności dziecka są bardzo komfortowo osadzone. Ślizgawka fisher price do pokoju posiada antypoślizgowe szerokie stopnie. Z obserwacji widzę, że zjeżdżalnia na dziecko +80cm już nie będzie atrakcją samą w sobie do ślizgania bo jest już zwyczajnie za krótka.

Dlaczego warto bawić się na zjeżdżalni?

 • Stymuluje koordynację oraz równowagę dziecka
 • Doskonały sposób na wyładowanie energii
 • uczy orientacji przestrzennej
 • pozytywnie wpływa na małą motorykę

Fisher Price bujak

Fisher Price bujaczek
Maxi bujaczek Fisher Price

Co innego bujak który tak naprawdę nie ma limitu wzrostu. Bo i ja na nim usiądę i się leciwie pobujam mając 173 cm. 😀 A przekształcenie zjeżdżalni w bujaczek jest banalnie proste. Wystarczy przełożyć żółte skrzydełka które są przykręcane dużymi czerwonymi nakrętkami. Zabezpieczają one przed niekontrolowanym przechyleniem do przodu podczas bujania. Zaś żółty fragment przedłużający zjeżdżalnie złożyć. Następnie odwrócić do góry zjeżdżalnie i otrzymujemy komfortowy bujak z szeroką, stabilną podstawą. Miejsce na stopy antypoślizgowe. Szeroki uchwyt ramy zapewnia bezpieczeństwo w trakcie kołysania.
Dodam od siebie, że dziecka z tą zabawką pozostawić samego nie można. Pomysłowość malców nie zna granic. Stawanie stopami na krzesełku bujaczka i zgrozo puszczanie rąk. Stawanie na ślizgawce i próba zejścia po niej. To tylko namiastka tego co moje dziecię mi zademonstrowało, że jest gotowe zrobić. Choć im starsze dziecko np: 2,5 letnie tym mniejszy ból głowy o pomysły.

Dlaczego warto bawić się na bujaku?

 • Kołysanie działa relaksująco i uspokajająco.
 • Stymuluję koordynację i równowagę dziecka
 • Wspomaga myślenie przyczynowo – skutkowe

Fisher Price wielofunkcyjna zabawka 2w1 sprawdź najlepszą ofertę dla siebie na:

 • Szczegóły:
 • Producent: Fisher Price
 • Nazwa: Fisher Price zjeżdżalnia, bujak 2w1. Slide to Rocker
 • Wymiary zabawki:
  Wysokość ślizgawki 42 cm,
  wysokość z żółtym uchwytem 50 cm
  długość ślizgawki 81 cm
Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz