Castorland puzzle należą do Polskiej firmy Castor, która istnieje na rynku od 1989 roku. Swoje produkty sprzedaje do blisko 50 krajów na całym świecie – podobnie jak Trefl. Ogromnie cieszy fakt, że jesteśmy puzzlowym potentatem który zaopatruje rynek zagraniczny w doskonałej jakości puzzle dla dzieci oraz dorosłych. Oferta Castorland skierowana jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Podejrzewam, że wynika to w dużej mierze z zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa względem mniejszych dzieci, których pomysłowość nie zna granic. Maluchy nie rozumieją, że kolorowych elementów się nie gryzie i nie zjada w przeciwieństwie do 3 latków, z którymi można podjąć rozmowę przyczynowo skutkową. Jednakże pod czujnym okiem rodzica młodsze dzieci, które wykazują zainteresowanie puzzlami będą zachwycone kolorowymi obrazkami do układania od Castorland. My jesteśmy tego przykładem.

Castorland Puzzle najwyższa jakość

Puzzle spełniają najwyższe normy Europejskie, które są potwierdzone certyfikatami. Komponenty wykorzystywane do produkcji puzzli są od najlepszych europejskich dostawców. Ponadto puzzle spełniają normy EN-71 w zakresie bezpieczeństwa zabawek. Firma nieustannie doskonali swoją produkcje czyniąc tym samym pełne zaufanie do marki i jakości produktów. Puzzle wykonane są z solidnego grubego kartonu manipulacja małymi paluszkami przy łączeniu elementów nie narusza rantów co świadczy o długiej żywotności układanek.

Puzzle edukacyjne dla najmłodszych

Bogata oferta puzzli zaspokoi potrzeby praktycznie każdego. Najmłodsze dzieci mogą układać puzzle w rozmiarze maxi – 12 elementów, jak również midi – 15 elementów. Dla 4 – 5 latków dedykowane są serie 20 maxi, 4 maxi oraz puzzle 30 lub midi 35 elementów. Oferta również obejmuje dzieci 8 – 9 lat. Jak widzicie na każdym etapie rozwoju swojej pociechy możecie realizować pasje do układania puzzli. Ponadto oferta zawiera również puzzle edukacyjne do nauki cyferek oraz literek. Taka forma nauki poprzez zabawę będzie najlepszym wyborem dla najmłodszych.

Puzzle Castorland dla dorosłych

W ofercie firmy znajdziemy również puzzle dla nastolatków oraz dorosłych. Największe puzzle mają 4000 elementów przedstawiają przepiękne zamki, mosty oraz pejzaże. Pasjonaci układania zwierząt czy efektów malarstwa również znajdą w ofercie zadowalające obrazy do układania.

Nasze układanki od Castorland

Kliknij w link na zdjęciu i przeczytaj recenzję puzzli.

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz