My nadal zakochani w śwince Peppie! Jak już kiedyś pisałam układanie puzzli to dobry trening praktycznie wszystkiego co dobre! Nie będę duplikować swoim myśli podlinkuje najważniejsze wpisy: zalety układania puzzli o i jeszcze tutaj. Przy okazji poznacie moją opinię o innych równie ciekawych i wartych uwagi puzzlach dla najmłodszych. Więc nie przedłużając zapraszam do recenzji kolejnych puzzli z różową świnką i jej przyjaciółmi.

Puzzle świnka Peppa mini maxi

Widząc jak świetnie sobie radzimy z puzzlami dla starszaków, a mianowicie 3+ i mniejszymi elementami postanowiłam kupić puzzle świnka Peppa w rozmiarze mini maxi 20 elementów oraz 30 elementów. I kolejny raz trefl mnie nie zawiódł puzzle świetnej jakości. Sztywny karton, ładna wysycona grafika i elementy takie akuratne jak na rozmiar mini maxi.

puzzle trefl mini maxi

Puzzle Peppa w Kapeluszu 20 elementów po ułożeniu powstaje obrazek o wymiarach 16 x 22cm. Puzzle dla dzieci oferowane są w małym opakowaniu kieszonkowym co ułatwia zabranie ich ze sobą bo nie zajmują dużo miejsca w kobiecej torebce czy dziecięcym plecaczku. Podobnie jak inne puzzle trefla komfort układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło. Więc nie straszne układanie puzzli przy mocno świecącym słońcu. Układanka Peppy w kapeluszu Babci pochodzi z odcinka Świnka Peppa – Strych Babci i Dziadka świnki.

puzzle świnka peppa w kapeluszu

Puzzle świnka Peppa w kapeluszu można kupić już za 5 zł sprawdź najlepszą ofertę na ceneo.pl

Puzzle dla dzieci Świnka Peppa Piknik pod lasem. To obrazek składający się z 30 elementów który po ułożeniu ma wymiary 27 na 20cm. Opakowanie puzzli jest standardowe, więc z łatwością nie zmieści się naszej torebce. Na układance widzimy Świnkę Peppę (Peppa Pig), Edmunda słonia, Richarda królika oraz Georga któremu nieustannie towarzyszy dinozaur. Wyprawa pod las obfituje w ciekawe doświadczenia i kontakt z przyrodą dla przyjaciół zaś dla naszego dziecka układanie puzzli ma walory edukacyjne i poznawcze.

Pamiętajcie warto podsuwać dziecku puzzle do zabawy. To nie tylko rozrywka, ale również nauka cennych umiejętności, które przydają się w codziennych prawidłowym funkcjonowaniu. Odsyłam ponownie do wyżej podlinkowanych artykułów, aby dowiedzieć się więcej o zaletach układania puzzli.

puzzle świnka peppa piknik pod lasem

Cena puzzli świnka peppa piknik pod lasem już od 12 złotych znajdź najlepszą ofertę dla siebie na ceneo.pl

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz