My nadal zakochani w śwince Peppie! Jak już kiedyś pisałam układanie puzzli to dobry trening praktycznie wszystkiego co dobre! Nie będę duplikować swoim myśli podlinkuje najważniejsze wpisy: zalety układania puzzli o i jeszcze tutaj. Przy okazji poznacie moją opinię o innych równie ciekawych i wartych uwagi puzzlach dla najmłodszych. Więc nie przedłużając zapraszam do recenzji kolejnych puzzli z różową świnką i jej przyjaciółmi.

Puzzle świnka Peppa mini maxi

Widząc jak świetnie sobie radzimy z puzzlami dla starszaków, a mianowicie 3+ i mniejszymi elementami postanowiłam kupić puzzle świnka Peppa w rozmiarze mini maxi 20 elementów oraz 30 elementów. I kolejny raz trefl mnie nie zawiódł puzzle świetnej jakości. Sztywny karton, ładna wysycona grafika i elementy takie akuratne jak na rozmiar mini maxi.

puzzle trefl mini maxi

Puzzle Peppa w Kapeluszu 20 elementów po ułożeniu powstaje obrazek o wymiarach 16 x 22cm. Puzzle dla dzieci oferowane są w małym opakowaniu kieszonkowym co ułatwia zabranie ich ze sobą bo nie zajmują dużo miejsca w kobiecej torebce czy dziecięcym plecaczku. Podobnie jak inne puzzle trefla komfort układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło. Więc nie straszne układanie puzzli przy mocno świecącym słońcu. Układanka Peppy w kapeluszu Babci pochodzi z odcinka Świnka Peppa – Strych Babci i Dziadka świnki.

puzzle świnka peppa w kapeluszu

Puzzle świnka Peppa w kapeluszu można kupić już za 5 zł sprawdź najlepszą ofertę na ceneo.pl

Puzzle dla dzieci Świnka Peppa Piknik pod lasem. To obrazek składający się z 30 elementów który po ułożeniu ma wymiary 27 na 20cm. Opakowanie puzzli jest standardowe, więc z łatwością nie zmieści się naszej torebce. Na układance widzimy Świnkę Peppę (Peppa Pig), Edmunda słonia, Richarda królika oraz Georga któremu nieustannie towarzyszy dinozaur. Wyprawa pod las obfituje w ciekawe doświadczenia i kontakt z przyrodą dla przyjaciół zaś dla naszego dziecka układanie puzzli ma walory edukacyjne i poznawcze.

Pamiętajcie warto podsuwać dziecku puzzle do zabawy. To nie tylko rozrywka, ale również nauka cennych umiejętności, które przydają się w codziennych prawidłowym funkcjonowaniu. Odsyłam ponownie do wyżej podlinkowanych artykułów, aby dowiedzieć się więcej o zaletach układania puzzli.

puzzle świnka peppa piknik pod lasem

Cena puzzli świnka peppa piknik pod lasem już od 12 złotych znajdź najlepszą ofertę dla siebie na ceneo.pl

Napisz komentarz