To kolejna książka z serii „obrazki dla maluchów” w naszej biblioteczce. Jeśli te książeczki dla dzieci nie są Wam znane to polecam przeczytać recenzje w przedszkolu oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Ponadto seria Obrazki dla maluchów składa się z 28 książeczek o różnej tematyce. Więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Książeczki edukacyjne dla dzieci

Książka Boże narodzenie wprowadza dzieci w okres świąteczny. Dzięki niej łatwiej będzie wyjaśnić maluchom oraz przedszkolakom świąteczne zwyczaje, które nadają magiczny czas nadchodzącym świętom. Wybór najpiękniejszej choinki, ubieranie jej łańcuchami, bombkami i lampkami. Dekorowanie całego domu ozdobami świątecznymi, robienie świątecznych piernikowych ludzików. Pisanie listu do Św. Mikołaja. A gdy będziecie mieli ochotę, wspólny spacer o zmierzchu w świetle migoczących świateł udekorowanych lampionów, domów i choinek wprowadzi Was w wyjątkowy nastrój.

Rodzinna wigilia, rozpakowywanie prezentów i wspólne śpiewanie kolęd będzie zwieńczeniem wszystkich okołoświątecznych starań. W książce znajdują się dwie kolędy: Cicha noc i Wśród nocnej ciszy. Wspaniałe ilustracje oraz kartonowe sztywne strony gwarantują trwałość oraz miło spędzony czas. Książki dla przedszkolaka z serii obrazki dla najmłodszych cechują się starannym wydaniem. I są warte każdej ceny.

Książki świąteczne dla dzieci

Obrazki dla maluchów to znakomite książeczki dla przedszkolaków. Na blisko 30 stronicach opisane są zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem. Sztywne grube strony z wyjątkowymi ilustracjami dodają książeczkom wyjątkowości. Jeśli szukacie trwałe książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej to warto rozważyć właśnie tę. W przyjemny sposób otuli dziecięcą wyobraźnię świąteczną magią.

Nasza kolekcja obrazków dla maluchów dopiero się kształtuje i mam nadzieję, że w najbliższym czasie dokupimy kolejne tytuły, o których pisałam przy okazji recenzji gry i zabaw dla najmłodszych.

Podsumowanie:
Tytuł: Obrazki dla maluchów. Boże Narodzenie
Wydawnictwo: Olesiejuk
Ilustracje: Sylvie Michelete
Tekst: Emilie Beaumont
Tłumaczenie: Anna Boradyń – Bajkowska

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz