Kolorowanki do druku z ilustracjami kwiatów są tak samo popularne jak kolorowanki z psami czy postaciami z bajek. Kolorowanki z kwiatkami to wyjątkowa okazja do kreatywnego kolorowania i wspierania wyobraźni jak również motoryki małej w tym manipulacji paluszkami.

W naszej „pachnącej” galerii znajdziesz proste kolorowanki dla dzieci do druku przedstawiające kwiaty w doniczce, kwiaty polne, bukiety kwiatów czy kwiaty w koszu. Zwróćcie uwagę, że nie które kolorowanki kwiatków doskonale się sprawdzą do wyklejania bibułą jeśli zaś szukasz inne szablony do pracy z bibułą zobacz tutaj. Mam nadzieję, że kolorowanki spodobają się Waszym dzieciom i z przyjemnością je wydrukujecie. Jeśli macie pomysł na kolorowankę z kwiatami to opiszcie w komentarzu jaki rodzaj kolorowanki z kwiatami Was interesuje, a ja postaram się jak najszybciej umieścić taką kolorowankę na blogu.

Kolorowe kwiaty do druku nie tylko polne mogą również Was zainteresować jako element dekoracji więc postanowiłam je również umieścić 🙂

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz