Zapraszam do ciekawej galerii kolorowanek z psami! Nasza galeria zawiera kolorowanki psów, które z pewnością rozbudzą kreatywność u najmłodszych miłośników czworonożnych przyjaciół. Przygotujcie kredki lub farby, ponieważ czeka Ciebie i Twojego przedszkolaka wiele niezapomnianych chwil spędzonych na tworzeniu kolorowych ilustracji oraz psich portretów.

  1. Kolorowanki z psem to doskonały sposób, aby zrelaksować się i jednocześnie rozwijać kreatywność. W tym artykule znajdziecie różnorodne wzory psów do wydrukowania i pomalowania według własnych upodobań.
  2. Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem czworonogów, te kolorowanka psa stanowi doskonałą okazję, aby wyrazić swoją pasję w formie artystycznej.
  3. A dodatkowo warto pamiętać, że 25 października jest Dzień Kundelka zaś 1 lipca obchodzimy Dzień Psa oba święta warto celebrować w przedszkolu.

kliknij prawy, otwórz kolorowankę w nowym oknie zapisz u siebie na komputerze i wydrukuj.

kolorowanka mops
Mops
Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz