Książeczka „Główkuj z ołówkiem” to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności myślowych i logicznych u dzieci w wieku 6lat, a nawet śmiało mogę stwierdzić, że 5 latki również sobie poradzą. Praktyczny format notesu sprawia, że jest idealny do zabawy również poza domem ponieważ zmieści się w malutkim plecaczku dziecka lub mamy torebce.

  • Format: 11,5 x 14,5 cm; lakierowana tekturowa okładka (miękka) i sztywna tekturowa podkładka, czarnobiałe ilustracje.
Seria mądre zagadki do rozwiązania ołówkiem dla 6 latków liczy 4 książeczki w kolorze: książeczka niebieska, książeczka fioletowa, książeczka pomarańczowa oraz książeczka limonkowa/zielona

Główkuje z ołówkiem moja recenzja

Zakupiłam cztery notesy z zagadkami do wypełniania dla dzieci wieku 6 lat. Notes z zadaniami „Główkuję z ołówkiem krzyżówka” niebieski oraz „Główkuje z ołówkiem labirynt” fioletowy, „Główkuje z ołówkiem” kodowanie książeczka zielona oraz „Główkuje z ołówkiem” pomarańczowa – Jakość wykonania książeczek zaskakuje pozytywnie.

  • Wyprodukowane w Chinach, cechują się bardzo dobrą jakością druku, co przekłada się na czytelność i estetykę zawartych zadań. Również zapach (minimalnie wyczuwalny) książeczek jest przyjemny, co dla osób wrażliwych na tego typu detale może być istotnym atutem.
  • Notes z zadaniami dla dzieci do wypełnienia kupiłam za 6,5 zł. Cena jest niewątpliwie atrakcyjna, a mnóstwo wartościowej zabawy, jaką gwarantuje, sprawia, że jest to produkt warty uwagi. Pod zdjęciami podałam link partnerski, który umożliwia zakup łamigłówek w księgarni internetowej znacznie taniej niż ja. Będzie mi miło, jeśli skorzystasz z poniższych ofert sprzedaży łamigłowek z mojej strony, ponieważ w rezultacie otrzymam niewielką prowizję.
  • Każdy notes zawiera 47 łamigłówki dla przedszkolaka. Dodatkowo na ostatniej stronie umieszone są odpowiedzi. Jeśli szukasz łamigłówki dla dzieci z odpowiedziami to te będą doskonałym wyborem.

Wydawnictwo Aksjomat zadbało o różnorodność zadań.

  • Łamigłówki są ciekawe, a jednocześnie doskonale dostosowane do poziomu rozwoju dzieci w wieku 6 lat.
  • Zadania są zróżnicowane i pozwalają na rozwijanie różnych umiejętności, takich jak logiczne myślenie, spostrzegawczość czy umiejętność skupienia.
  • Na zdjęciach z łatwością zauważysz różne zadania: labirynty, kodowanie, łączenie punktów od 1-13 lub 1-30, a także szukanie elementu niepasującego do reszty. Dodatkowo, znajdziesz w nich krzyżówki.
  • Dla dzieci uwielbiających rozwiązywać łamigłówki, te notesy stanowią niezwykłe źródło edukacyjnej zabawy.

Zagadki dla sześciolatków warto kupić jako dodatek do prezentu gwiazdkowego, bo na prezent mikołajkowy w tym roku już trochę za późno. A dodam, że właśnie te łamigłówki włożyłam w paczce od Mikołaja i był spory zachwyt na ich widok i automatyczna chęć rozwiązywania zadań.

Zagadki/łamigłówki do rozwiązania z notesu niebieskiego 6+ „Główkuje z ołówkiem”

Ciekawe zagadki/łamigłówki logiczna do rozwiązana notes fioletowy „Główkuje z ołówkiem” 6+

Główkuje z ołówkiem książeczka pomarańczowa oferuje szereg urozmaiconych rebusów, krzyżówek, labiryntów oraz zagadek co tu nie pasuje.

Główkuje z ołówkiem książeczka zielona oferuje podobnie jak pozostałe mnóstwo angażujących zagadek i łamigłówek. Idealne książeczki na podróż z dzieckiem!

Zagadki dla dzieci do rysowania

Dodatkowym atutem jest fakt, że wraz z książeczką otrzymujemy ołówek. To praktyczne rozwiązanie sprawia, że nie trzeba martwić się o poszukiwanie przyboru do pisania, gdy dziecko chce zająć się rozwiązywaniem zadań. Ołówek jest ergonomiczny, co ułatwia jego trzymanie małym rączkom.

Zagadki dla dzieci kieszonkowe

To, co wyróżnia książeczki spośród innych produktów tego typu, to nie tylko edukacyjny charakter, ale także praktyczność w użyciu (rozmiar). Doskonale sprawdza się jako zajęcie na dłuższe podróże, a także skutecznie zajmuje czas kiedy musimy z dzieckiem dłużej czekać, a nie ma warunków zaaranżowania zabawy. Dla rodziców jest to również świetna okazja do wspólnej zabawy i rozmów z dzieckiem.

Podsumowując, „Główkuj z ołówkiem” to produkt, który spełnia swoją rolę zarówno pod względem edukacyjnym, jak i rozrywkowym. Przyjazna cena i wysoka jakość wykonania sprawiają, że warto zainwestować w tę książeczkę do wypełniania jako cenny dodatek do rozwoju myślowego najmłodszych.

Zagadki świąteczne do druku dla dzieci

W oczekiwaniu na kuriera, który przywiezie zamówienie z księgarni internetowej z łamigłówkami „Główkuje z ołówkiem”, polecam opublikowane wcześniej na blogu zagadki świąteczne dla dzieci, które owszem, nie są do wypełniania ołówkiem, ale również rozwijają umiejętności logicznego myślenia.

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz