Kolejny wartościowy podarunek od dziadka. Mając drewnianą kuchnię z lidla każde kolejne akcesoria kuchenne podnoszą walory zabawy. Bardzo mnie cieszą takie prezenty. I choć waga dedykowana jest jako sklepowa to w kuchni równie doskonale się sprawdzi. Tym bardziej jeśli posiadamy drewniany zestaw kuchenny razem będę się stylowo prezentować i zachęcać do jeszcze kreatywniejszej zabawy.

Viga Toys waga szalowa sklepowa

Waga drewniana dla dzieci wykonana jest starannie z dużą dbałością o detale. Pomalowana bezpiecznymi lakierami oraz farbami w bardzo żywych kolorach – czerwone odważniki wagi i granatowe tacki zwracają uwagę. Drewno bukowe z którego została wykonana waga podnosi trwałość zabawki. Jedynie do czego mam uwagę to nisko osadzone sznureczki, na których umocowane są tacki. Utrudnia to trochę umieszczanie największego odważnika, ale nie jest to niemożliwe. Wymaga jedynie większej precyzji. Być może to celowe działanie, na wzmacnianie cierpliwości oraz zręczności. Nie mniej waga jest świetna do zabawy w sklep jak również odważania produktów do przygotowania pysznego obiadu dla swoich pluszowych misiów. Zabawa wagą wspomaga precyzję ruchów dłoni jak również tak ważną koordynację zwrokowo – ruchową.

waga drewniana dla dzieci
waga sklepowa dla dzieci
waga drewniana

Ogromne zalety wagi wykorzystanej przy zabawie w sklep są nie podważalne tym bardziej jeśli zależy nam na wspomaganiu wyobraźni oraz samodzielności naszych dzieci. Dodatkowo stymulujemy rezolutność oraz w przypadku starszych dzieci znaczenie pieniędzy. Nie można również zapomnieć o tym, że w trakcie zabawy wagą nasze dziecko nabywa umiejętności poznawcze, liczenia oraz analizy co w przyszłości może owocować w łatwiejszym rozumieniu podstaw matematyki w życiu codziennym jak również w szkole.

W zestawie znajduje się: 1 stojak, 6 czerwonych odważników w 3 różnych rozmiarach oraz 2 tacki ważące.

Waga drewniana równoważnia dla dzieci Viga opinie

Powyższa opinia powinna w zupełności rozwiązać wszelkie wątpliwości jeśli są nadal rodzice którzy wahają się czy jest większy sens kupić swojemu dziecku wagę drewniana szalową. Myślę również, że wiele rodziców w codziennym pędzie zwyczajnie zapomina o istnieniu tak ciekawych i stosunkowo niedrogich zabawek, a doskonale wpływających na rozwój naszych dzieci. Waga dedykowana dla dzieci powyżej 3 roku. Jednakże uważam, że dwulatek pod naszą szczególna opieką może w pełni korzystać z dobroci jakie niesie za sobą.

Viga producent zabawek

Firma funkcjonuje na runku od 2003 roku. Produkując zabawki zachowuje najwyższe standardy oraz normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM. Zabawki Vigi dostępne są już w blisko 60 krajach i nadal ta liczba rośnie. Wynika to w dużej mierze z jakości oraz staranności jaką firma kładzie na produkcję zabawek.

Viga waga drewniana

Szczegóły:
Producent: Viga Toys
Materiał: drewno

  • długość: 280 mm,
  • wysokość: 215 mm,
  • szerokość: 85 mm.

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz