Kiedy tylko je zobaczyłam wiedziałam, że musimy je mieć. Bardzo się lubimy z CzuCzu i kiedy tylko mamy okazję chętnie sięgam po ich produkty. Wyważona grafika, świetna jakość wykonana oraz aspekty edukacyjne to 3 ogromne atuty czuczowych puzzli. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o uroczym pociągu i jego pasażerach to zapraszam do przeczytania recenzji.

Radosna nauka cyferek

Jako rodzice chcemy dla swoich dzieci jak najlepiej. Dlatego staramy się kupować mniej czy bardziej zaawansowane elektronicznie zabawki, które będą wspierać ich lepszy start w codzienność. Jednakże musimy wiedzieć, że więcej nie znaczy lepiej, a mniej znów gorzej. Podobnie jak w życiu należy z umiarem i stosownie do wieku. I co najważniejsze, jeśli nasze dziecko nie wykazuje zainteresowania nauką to należy emocje odłożyć na bok i poczekać, aż dziecko będzie gotowe.

Po wpisach na blogu pewnie zorientowaliście się, że jesteśmy ogromnymi fankami puzzli. I moje motto brzmi: puzzlli nigdy dość! 😀 A jeśli mają wpleciony element edukacyjny to tym bardziej warto je mieć. Puzzle CzuCzu cyferki dedykowane są dla dzieci 3+. Choć bez presji można podarować je 2,5 latkowi niech się oswaja z tematem cyferek. Obserwacja dziecka w trakcie zabawy pociągiem jasno nam określi czy maluch jest żywo zainteresowany cyferkami na wagonikach czy też nie. Wskaże nam również kierunek, w którym powinniśmy podążać przy wyborze kolejnych zabawek tematycznych. Wybierając mądre zabawki mamy gwarancję świetnej zabawy oraz nauki.

Pociąg CzuCzu cyferki to wspaniała przygoda, która wprowadzi Twoje dziecko nie tylko w świat cyferek, ale również wspiera koordynację wrokowo – ruchową, spostrzegawczość, cierpliwość oraz motorykę małą.

Takie małe poręczne pudełko z 20 elementami daje tyle korzyści dla Twojego dziecka. Pociąg z cyferkami składa się z 20 elementów: 10 kartonowych wagoników, 10 kartonowych puzzli z podróżnymi. Po ułożeniu i dopasowaniu konkretnych pasażerów do wagonika tworzy się nam pociąg o długości 68 cm. Klarowna i bardzo urocza grafika sprawia, że dziecko łatwo analizuje obrazki i tym samym sprzyja to łatwiejszej nauce liczenia. W wagonikach podróżują nie tylko zwierzęta, ale również warzywa. Puzzle wykonane bardzo starannie dobrze spasowane, z grubego kartonu. Opakowanie jest z tych mniejszych idealnych do torebki każdej mamy. I podkreślę jeszcze raz, jeśli wybieramy się odwiedziny do rodziny, przyjaciółki czy koleżanki i są małe dzieci to pamiętajcie, zamiast słodyczy kupcie właśnie tego typu podarunek. Rodzice z pewnością będą wdzięczni!

pociąg czuczu cyferki opinie
pociąg czuczu cyferki recenzja

Szczegóły:

Tytuł: Puzzle CzuCzu cyferki
Ilustracje: Agnieszka Malarczyk
Rok wydania: 3/2020
Ilość ilementów: 20
Cena: Dostępne już od 13 zł.

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz