Zagadki dla Młodych Odkrywców to klucz do magicznego świata pełnego fascynujących przygód i odkryć. Ta niezwykła książka nie tylko dostarcza radości i zabawy, ale także wprowadza dzieci w tajemnice otaczającego nas świata. Przez zabawne wierszyki-zagadki, maluchy poznają nie tylko różne tematy, ale także rozwijają swoje umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości.

Zagadki dla dzieci 4-5 lat

Z humorem napisane wierszyki-zagadki wprowadzają dzieci w fascynujący świat wokół nas: od pór roku, przez zwierzęta, dary natury (owoce i warzywa), zawody po pojazdy. Każdy wierszyk jest uzupełniony radosnymi ilustracjami, a odpowiedzi na zagadki odkryjesz za pomocą lusterka!

Zagadki dla przedszkolaków i starszych dzieci to nie tylko książka, towarzysząca dzieciom przez długie godziny rozrywki. To również narzędzie, które rozwija ich wyobraźnię, umiejętność koncentracji i kreatywne myślenie. Wspólne rozwiązywanie zagadek staje się okazją do budowania więzi i cieszenia się chwilami spędzonymi razem.

Wydanie w twardej oprawie dodaje tej książce wyjątkowego uroku i zapewnia, że będzie towarzyszyć maluchom w wielu przygodach przez wiele lat. Zagadki dla Młodych Odkrywców to niezastąpione źródło radości, nauki i pięknych chwil spędzonych z najmłodszymi.

Zagadki książka dla dzieci

Obie książki mają taką samą zawartość zagadek, różnica to oczywiście cena i miękka (bardziej pomarańczowe tło)  lub twarda okładka (granatowe tło), a co za tym idzie nieco tło okładki. Ja niestety o tym nie wiedziałem i kupiłam obie książki myśląc, że są jak część 1 i część 2, nic bardziej mylnego. ;o) Poniżej dałam link afilacyjny do książki z zagadkami w miękkiej oprawie.


Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz