To nasze drugie 24 elementowe puzzle. Obecnie Świnka peppa jest bardzo celebrowana na przemian z Maszą. Więc jak je tylko zobaczyłam to koniecznie musiałam je kupić. Mimo, że z tyłu głowy miałam sporą niepewność, czy sobie moja dziecina z nimi poradzi, ale trening czyni mistrza, a grafika choć jest wymagająca to po kilku dniach podejmowania prób układania nie stwarza problemu.

Maxi puzzle Peppa w szkole

Duże podłogowe 24 elementowe puzzle świnka peppa rekomendowane dla dzieci powyżej 18 -go miesiąca życia. Puzzle wykonane bardzo starannie, gruby solidny karton nie łatwo je zgiąć, wręcz nie możliwe przez dziecko. Po złożeniu mają wymiar 70 cm na 50 cm. Wybrałam je spośród innych puzzli firmy Lisciani, ze względu na bogatą grafikę i mnogą ilość bohaterów – to dobra podstawa do szlifowania mowy jak również wyobraźni. Obrazki są na tyle duże, że doskonale sprzyjają również nauce cyferek oraz literek które ujęte są na grafice. Świnka Peppa puzzle doskonałe dla dzieci, które mają wprawę w układaniu 24 elementowych obrazków i przede wszystkim są fanamiróżowej świnki i jej przyjaciół. O zaletach układania puzzli możecie przeczytać we wcześniejszym poście Puzzle Maxi świnka Peppa. Uczta

Świnka Peppa maxi puzzle

Mega maxi puzzle z peppą opinie

Jeśli szukacie puzzli dużych z motywem peppy to bardzo je Wam polecam. Niestety nie są tanie kupiłam je za 35 złotych być może uda się taniej, ale musicie szukać najlepszej oferty na ceneo.pl.

Ogromnym atutem puzzli jest grafika która daje ogromne możliwości do zabawy oraz edukacji. Puzzle odbijają światło, więc układanie tuż pod lampą bądź w pełnych promieniach słońca mogą stwarzać dyskomfort. Ponadto jeśli mogę zasugerować, to nie są puzzle jako pierwsze w życiu do układania bo dziecko się zniechęci – mimo, że rekomendowane są dla dzieci 18+. Pierwsze puzzle powinny składać się z max 5 elementów, a najlepiej w zestawie powinny być obrazki do stopniowego podnoszenia trudności np: jak te puzzle dla malucha.
Mimo, że grafika mnie bardzo zachwyca to odnoszę wrażenie, że dwuletnie dziecko bez wprawy w układaniu innych 24 elementowych obrazków będzie czuło się nią przytłoczone. To jedynie moje własne obserwacje. Ale jak to się mówi trening czyni mistrza i dojdziemy do perfekcji.

Maxi puzzle świnka peppa

Aby wyobrazić sobie jak gruby jest karton puzzli peppa w szkole dałam do porównania z puzzlem Świnka Peppa. Uczta

duże puzzle świnka peppa

A tak prezentują się obie układanki razem Świnka Peppa. Uczta oraz Świnka Peppa w szkole.

Puzzle podłogowe świnka peppa
Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz