Jeśli nie posiadacie kolorowej drukarki lub możliwości odpłatnego wydrukowania świąteczne memory w kolorze, to przedstawiam Wam naszą najnowszą propozycję – czarno-biała gra memory do wydrukowania! To doskonała okazja, by połączyć radość świątecznych przygotowań z rozwijaniem umiejętności i wspólną zabawą.

Dlaczego warto grać gry pamięciowe?

Gra Memory, znana również jako Memo, to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała forma nauki dla najmłodszych. Dzieci uczą się koncentracji, rozwijają zdolności pamięci, kształtują umiejętności logicznego myślenia i wzmacniają umiejętności spostrzegawczości.

Świąteczno – zimowe Memory do pobrania

Nasz najnowszy szablon gry Memory to połączenie tradycji z nowoczesnością. Ilustracje w czerni i bieli nie tylko pozwalają na kreatywność dzieci, ale również są idealne do wydrukowania i pomalowania kredkami własnymi kolorami!

Memory zimowe dla dzieci czarno białe dlaczego?

Oprócz możliwości ekonomicznych to również umożliwia kreatywne kolorowanie obrazków. Wersja czarno-biała dostarcza dodatkowych korzyści. Pomaga rozwijać umiejętności rozpoznawania kształtów i wzorów, a jednocześnie pozwala na pełną swobodę wyboru kolorów przez dzieci.

Jak Używać Szablonu?

  1. Wydrukuj i pokoloruj: Pobierz nasz szablon i wydrukuj go dwukrotnie. Jeśli chcesz zaskoczyć swoje dziecko, pokoloruj świąteczne obrazki samodzielnie lub poproś o to najmłodszych. Pozwoli im to pokolorować świąteczne ilustracje według własnego pomysłu, dodając unikalne akcenty za pomocą kolorowych kredek.
  2. Laminuj lub użyj taśmy przeźroczystej: Aby przedłużyć trwałość kart, można je zalaminować lub starannie podkleić z obu stron za pomocą szerokiej taśmy dwustronnej. Trwałość również wydłuży wydrukowanie na ciut grubszym papierze lub podklejeniu wyciętych obrazków na tekturce.
  3. Zagrajcie razem: Czas na zabawę! Znajdźcie pasujące pary i cieszcie się radosnymi chwilami spędzonymi razem.

Memory bożonarodzeniowe do druku do pobrania za darmo

Świąteczne memo do druku ma następujące obrazki: choinka, chłopiec zjeżdża na sankach, dziewczynka i chłopiec jeżdżą na łyżwach, prezent, piernikowy ciastek, wieniec na drzwi, bałwan, Mikołaj, dzwonek, kurtka zimowa, aniołek grający na trąbce, piernikowy domek.

Mam nadzieję, że spodobają Ci się świąteczne jak i zimowe obrazki Memory do pobrania za darmo i umilą czas podczas zabawy z dziećmi 🙂

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz