Kolorowanki do druku wracają do łask, zwłaszcza zimą. Nie trzeba wiele tłumaczyć dlaczego tak się dzieje, bo wystarczy spojrzeć za okno około godziny 16 i odpowiedź jest jasna. Puzzle i gry również nie są już tak atrakcyjne jak świąteczne kolorowanki dla dzieci, które ubarwiają ponure barwy za oknem i fakt, że święta coraz bliżej! Poniżej przygotowałam do pobrania za darmo kolorowanki świąteczne do druku A4. Mam nadzieję, że się spodobają i umilą Wam zimowy czas w domu jak również w przedszkolu.

Kolorowanki świąteczne bombka

Kolorowanki bombki mają swój jeden nie podważalny atut. Prócz tego, że są klasyczną kolorowanką to również mogą być po wycięciu piękną ozdobą pokoju dziecka, drzwi jak również samej choinki. Dlatego też kolorowanki świąteczne bombka dominują w moim zestawieniu. A różnorodne obrazki jak Mikołaj, renifer czy choinka dodają świątecznej magii i uroku. Poniżej świąteczne kolorowanki do pobrania są zupełnie za darmo.

Świąteczna bombka do druku

Mam dla Ciebie i Twojego dziecka wyjątkową bombkę świąteczną do pobrania i udekorowania według swojego gustu. To idealna okazja, aby w pełni wyrazić swoją artystyczną duszę i stworzyć unikalny świąteczny element dekoracyjny na najpiękniejszy czas roku. Pobierz i wydrukuj bowiem lażda bombka jest jak mała historia pełna miłości i kreatywności.

Kolorowanki świąteczne renifer

Wyobrażacie sobie świąteczne kolorowanki bez renifera? Bez pomocników Mikołaja: Profesorka, Amorka, Błyskawicznego, Tancerza, Kometka, Pyszałka, Fircyka i Złośnika nie udałoby się dostarczyć prezentów Mikołajowi. Oczywiście fajnie byłoby mieć więcej kolorowanek z reniferem, ale dwójka urodziwych chojraków również sprosta zadaniu. Kolorowanki z reniferem są niezwykłe chętnie malowane przez dzieci. Pokoloruj razem z dzieckiem bombki z reniferem i nadajcie mu imię.

Kolorowanka świąteczna renifer w lesie – pobierz

Kolorowanka dostojny renifer w lesie z prezentami – drukuj
Kolorowanka reniferem z prezentami – drukuj
Kolorowanka renifer z prezentami na tle choinek – drukuj

Kolorowanki do drukowania świąteczne

Kolorowanki z motywem choinki, a także prezenty to absolutny must have, gdy zbliżają się święta. Choinka w niektórych domach staje wraz z nadejściem 1 lub 6 grudnia, a u innych w tym u nas tuż przed Wigilią lub nawet w wigilijny poranek. Kolorowanki świąteczne do druku z choinką są doskonałym pomysłem, aby bardziej nie cierpliwym dzieciom umilić czas oczekiwania.

Choinki do druku pdf

Duża choinka z bombkami, łańcuchami i prezentami kolorowanka – pobierz
Choinka kolorowanka prosta z gwiazdą na czubku – pobierz

kolorowanki świąteczne prezent – pobierz

Wesoły Św. Mikołaj machający ręką kolorowanka pdf – pobierz Więcej kolorowanek do wydruku ze świętym Mikołajem – tutaj!
Bałwan kolorowanka z napisem Snowman – pobierz

Świąteczne kolorowanki do druku z Aniołkiem

Aniołek to także bardzo popularna kolorowanka dla przedszkolaków szczególnie z niektórych regionów Małopolski, Podkarpacia i Śląska Cieszyńskiego, ponieważ to właśnie tutaj Aniołek przynosi dzieciom prezenty. Przygotowałam dwie małe kolorowanki na A4 z aniołkami z prezentami.

Świąteczna kolorowanka do druku Aniołek przynosi prezentu – drukuj

Świąteczne kolorowanki do druku aniołki grające na instrumentach

Aniołki grające na trąbce lub klarnecie to również bardzo popularny motyw świąteczny wśród kolorowanek. Może i Tobie się spodobają kolorowanki małe do druku aniołki z trąbką i klarnetem.

2 Mini/małe kolorowanki świąteczne z aniołkami grającymi na trąbce i klarnecie na a4 – drukuj

Proponowane kolorowanki świąteczne są łatwe dla dzieci. Pozostaje jedynie zaopatrzyć się w kredki, flamastry lub farbki i nadać im świątecznych barw.

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz