Witajcie w magicznym ogrodzie kolorowanek, gdzie natura ożywa na kartkach papieru! Nasza galeria kolorowanek warzyw i owoców przeniesie was w świat soczystych kolorów i smaków. Zamieszczone kolorowanki pozwolą dzieciom wyrazić swoją kreatywność i pasję do zdrowego jedzenia. Przygotujcie swoje kredki, bo czas, byście stworzyli własne dzieła sztuki, które przypominają o urodzie i smaku natury.

Kalendarz dni nietypowych to wspaniała okazja do celebrowania w przedszkolu rzadkich i zaskakujących świąt, takich jak Dzień Buraka, Dzień Marchewki czy Dzień Arbuza. Te wyjątkowe dni pozwalają nam odkrywać nowe smaki i cieszyć się kulinarnymi przygodami, które dodają uroku naszemu życiu. Pamiętaj celebrować również można Dzień Jabłka w przedszkolu, Dzień Dyni.

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz