Czy również macie wrażenie, że ta słynna czekolada 20 lat temu miała całkiem inny smak? Mniej słodsza, a znacznie lepsza, aksamitna? Nie umiem tego ubrać słowami, ale mimo tak długiego upływu czasu ja pamiętam, że ona była inna w smaku. Blisko 8 lat temu miałam okazję znów się delektować i już wtedy zauważałam różnicę. Widząc ją niejednokrotnie w naszych rodzimych sklepach nie pokusiłam się o zakup. Cena abstrakcyjna jak również moje ręce nie ciągnęły się w jej kierunku. Mimo to jednak były mi pisane, a prezentów darowanych z serdecznością i serem nie odrzuca się.

Czekolada Studentska mleczna 180g

czekolada mleczna Studentska

W prezencie otrzymałam 3 wersje czekolady. I nie będę ukrywać najbardziej z całej trójki smakowała mi malinowa. Ta czekolada to absolutny majstersztyk kombinacji smakowej. To co wydaje się oczywiste wcale nie jest, a końcówka każdej kosteczki przenosi Was w orzechową rozkosz. Czerwony żelek owocowy bardzo, ale to bardzo malinowy. Nie wiem jak producenci to wyczarowali, ale smak tej maliny jest obłędem. A przy końcu wkracza on cały na żółto smak orzecha ziemnego magia! To połączenie jest dla mnie perfekcyjne choć poziom cukru już po wąchaniu skacze na górną granicę normy.

Czekolada studentska z orzechami ziemnymi, żelkami oraz gruszką bez większej historii nawet moje notatki o niej to lakoniczne parę słów. Gruszka to gruszka od początku do końca. Bardzo słodka i mdła. z pewnością do niej nie wrócę nie polubiła się z moimi kubkami smakowymi.

Czekolada studentska mleczna z morelami, orzechami i galaretką oraz malinami. Złota edycja 170g. Ta czekolada dla mojego podniebienia była swoistą ciekawostką smakową bo w składzie kokosa nie ma, a ja z pierwszym muśnięciem czekolady czułam właśnie nutę kokosa, następna malina, a przy samym końcu dopiero wyczuwałam morelę. Ciekawa kombinacja, ale bez większej ekscytacji.

Czekolada studentska skład

Skład czekolada studentska

Czytelne zdjęcie mam tylko jednej. Skład bardzo długi każdej bez wyjątku. „Od święta można się pokrzepić cukrem w cukrze i innymi zbędnymi dodatkami”. Prócz sklepów offline to pewnie się zastanawiacie czekolada studencka gdzie kupić ? Sprawdźcie najlepsze oferty na ceneo.pl

Author

Witaj! Miło mi Cię gościć na moim blogu. Jest to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na radosny i pozytywnie wpływający na rozwój czas z dzieckiem. Jestem przewodnikiem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie oraz inspirujące widoki za oknem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Pozdrawiam Was serdecznie!

1 Comment

  1. Po prawie dwóch latach wpadł mi w oko ten wpis: a piszę komentarz dlatego,że masz całkowitą rację co do zmiany smaku. Nawet zaobserwowałam, kiedy to było: w roku, gdy Orion połączył się z Nestle. Te wielkie firmy cukiernicze psują słodycze na potęgę, również nasze, niestety. Pozdrawiam!:)

Napisz komentarz