Wózek do samolotu – lekka spacerówka dla miłośników podróży

Wózek do samolotu to idealne rozwiązanie dla miłośników podróży, którzy pragną podróżować wraz ze swoim maluchem w sposób wygodny i praktyczny. Dzięki niezwykłej lekkości i zwrotności, spacerówka ta doskonale sprawdza się na lotniskach oraz pokładach samolotów. Składa konstrukcja umożliwia łatwe i intuicyjne przechowywanie w bagażu podręcznym, co ułatwia przewożenia wózka.

Warto podkreślić, iż wiele wózków dziecięcych do samolotu często wyposażona jest w specjalne funkcje, takie jak wygodne systemy składania jedną ręką, regulowane oparcie i siedzisko, stanowiąc pełnowymiarowy wózek spacerowy. Jednocześnie jest on składany do niewielkich rozmiarów, które pozwalają zabrać wózek ze sobą na pokład samolotu.

Kluczowe informacje dotyczące wózków do podróży samolotem – co należy wiedzieć?

Przed podróżą samolotem zawsze sprawdź zasady i ograniczenia dotyczące wózków dziecięcych konkretnej linii lotniczej. Wielkość, waga i inne wymogi mogą się różnić, z tego też względu kluczowe jest, aby być odpowiednio przygotowanym.

Wybierając wózek do podróży samolotem, zwróć uwagę na jego rozmiar i funkcjonalność. Większość linii lotniczych posiada określone zasady, dotyczące wymiarów, które wózek powinien spełniać, aby być akceptowalny jako bagaż podręczny.

Przygotowując wózek do podróży samolotem, zabezpiecz go przed uszkodzeniami. Niektóre części, takie jak uchwyty i kółka, warto odpowiednio zabezpieczyć, na przykład taśmą samoprzylepną. Możesz także rozważyć zakup specjalnej torby ochronnej dla wózka.

Ranking wózków do samolotu 2023

Oto 5 sprawdzonych modeli, które są idealne do podróży samolotem.

  1. Cybex Libelle – to ultra kompaktowy i ultra lekko wózek do samolotu w rozmiarze bagażu podręcznego, wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje.
  2. Elodie Details Mondo – model wózka składany jedną ręką, sprawdzi się zarówno na miejskim spacerze, jak i w samolocie.
  3. Joolz Aer – jest to wózek niezwykle lekki, a także kompaktowy i ergonomiczny.
  4. Leclerc Influencer – komfortowy w użytkowaniu wózek o niewielkiej masie, zapewniający wiatroszczelność i wodoodporność.
  5. Bugaboo Butterfly – zwrotny wózek, który poprowadzisz jedną ręką.

Artykuł sponsorowany

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

1 Comment

  1. Wózek w podróży z dzieckiem to niezbędny przedmiot, który warto mieć przy sobie nawet dla 4-latka, jeśli tylko bagaż nam na to pozwala. Zmęczone starsze dziecko chętnie odpocznie w wózku, a także zaśnie, podczas gdy rodzice będą mieli wolne ręce, a nawet możliwość zjedzenia czy odpoczynku. Słowa potwierdzone doświadczeniem! Więc warto już na początku przygody ze spacerówką zainwestować dobry model i wybrać małą, praktyczną oraz najlepiej do 22kg

Napisz komentarz