Coraz bliżej święta, co raz bliżej święta! Uwielbiam kalendarze adwentowe i nie wyobrażam sobie grudnia bez niego. W tym roku mimo szczerych chęci nie uda mi się przygotować własnoręcznie niespodzianki dla najmłodszych. I bardzo możliwe, że wiele rodziców również nie będzie miało czasu dlatego przygotowałam kilka bardzo interesujących propozycji.

Kalendarze adwentowe Lego

Dla dzieci, które uwielbiają lego taki kalendarz adwentowy będzie spełnieniem marzeń. Lego przygotowało kalendarze w różnych przedziałach cenowych od 75 złotych do ponad 300 zł.. Fani Lego City, Friends, Marvel, Star Wars czy Harrego Pottera będą usatysfakcjonowani kalendarzem. A przede wszystkim rodzice, którzy w bogatej ofercie produktów będą mogli wybrać odpowiedni zestaw dla swojego dziecka również pod kątem finansowym. Poniższe kalendarze dedykowane są dla dzieci powyżej 5 roku życia ze względu na mnogość małych elementów. Kalendarz oferuje pojedyncze figurki w okienku jak również mini zestawy kreatywne do składania.

Kalendarz adwentowy Playmobil dla młodszych dzieci

Kalendarze adwentowe od PlayMobil skierowane są do najmłodszych jak również dzieci powyżej 4 roku życia. Rodzice, którzy chcą wprowadzić swoje niespełna dwuletnie dzieci w magiczny czas oczekiwania na Wigilię z PlayMobil będą mieli ku temu okazję. Należy jedynie sumienne przejrzeć ofertę i wybrać kalendarz adwentowy Play Mobil dedykowany dla tak malutkich dzieci. Wówczas mamy gwarancję, że elementy umieszczone w okienkach kalendarza będą bezpieczne dla dziecka.

Kalendarze adwentowe Playmobil dla dzieci powyżej 4 roku są niezwykle ciekawe zarówno dla chłopców i dziewczynek. Zestawy zaczynają się już od 80 złotych do 280 zł. Warto skierować swoją uwagę na kalendarze tej marki bowiem są warte swojej ceny, a zestawy mają bogatą ofertę tematyczną. Poniżej kilka wybranych propozycji z kilkunastu jakie oferuje marka.

  1. Playmobil 9008 kalendarz adwentowy „Lodowa księżniczka” w cenie już od 189 zł
  2. Playmobil 9485 Kalendarz adwentowy „świąteczny bal w kryształowej sali” w cenie już od 133 zł
  3. Playmobil 9264 Kalendarz „Pracownia Świętego Mikołaja” w cenie już od 109 zł
  4. Playmobil 70187 Kalendarz „Bitwa o magiczny kamień” w cenie już 99 zł
  5. Playmobil 70260 Kalendarz Adwentowy „Heidi” już od 59 zł.

Na sam koniec zostawiłam 2 równie ciekawe i warte uwagi kalendarze adwentowe.

Pierwszy to kalendarz adwentowy od Mixit. Bogactwo zdrowych łakoci będzie doskonałą alternatywą dla innych słodkich kalendarzy adwentowych. Mixit w swoich świątecznych okienkach ukryło przepyszne owocowe batoniki, liofilizowane owoce, bakalie i wiele więcej. Cena tego kalendarza to 219,19 zł dostępny w sklepie na www.mixit.pl

Drugi to kalendarz adwentowy PLAYDOH. Dla małych fanów ciastoliny ten kalendarz to będzie absolutny hit. Bogactwo kolorowych foremek w klimacie świąteczny zagospodaruje czas Twojemu dziecku na dobrych kilka godzin. PlayDoh to ponadczasowa zabawa, która wciąga również rodziców. A najważniejszą formą nauki oraz budowania więzi z dzieckiem to radośnie wspólnie spędzony czas.

Przeczesując internet możecie znaleźć mnóstwo innych kalendarzy np: kalendarz adwentowy dla dzieci psi patrol, z zabawkami, dla dzieci z zadaniami oraz kalendarz adwentowy z kosmetykami dla dzieci. Warto zwracać uwagę na jakość oraz co oferuje dany kalendarz.

Rodzice, którzy uwielbiają wyzwania serdecznie zachęcam do samodzielnego wykonania kalendarza adwentowego dla swojego dziecka. W internecie jest mnóstwo inspiracji wystarczy wpisać kalendarza adwentowy dla dzieci DIY lub jak zrobić kalendarz adwentowy dla dzieci. Tworząc kalendarz mamy gwarancję i pewność, że dany upominek w okienku jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Radość naszego dziecka z otwierania okienka jest bezcenna, a docenienie naszego wysiłku przez naszą pociechę wręcz uskrzydla.

Obrazek renifer na czerwonym tle z napisem Merry Christmas Ewa Urban z Pixabay

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz