Puzzle marki CzuCzu z mapą Polski są wyjątkowym i edukacyjnym doświadczeniem dla dzieci w wieku 5 lat i starszych. Wielka, kolorowa ilustracja przedstawiająca mapę Polski jest pełna szczegółów, które nie tylko dostarczają wspaniałej zabawy, ale również inspirują do poszerzania wiedzy na temat historii, kultury, architektury i przyrody kraju.

Puzzle obserwacyjne mapa Polski Czu Czu zalety

Układanie puzzli to nie lada wyzwanie, co sprawia, że jest to idealna zabawa rozwijająca umiejętności logicznego myślenia i cierpliwości u młodszych graczy. Dodatkowo w ramce puzzli umieszczono charakterystyczne rośliny, zwierzęta, obiekty czy elementy ubioru dla danego regionu, które należy odszukać na głównym obrazku puzzli. Dodano również dwustronny plakat z ciekawostkami o atrakcjach turystycznych – sprawia, że puzzle stają się nie tylko zajęciem rozrywkowym, ale także edukacyjnym.

Zabawa nie kończy się jedynie ułożeniem puzzli. CzuCzu zachęca do dalszej eksploracji detali z ramki oraz do korzystania z plakatu jako źródła inspiracji do dalszych odkryć. To doskonale wspiera rozwijanie zdolności obserwacyjnych i rozbudza ciekawość dzieci.

Puzzle Czuczu jakość wykonania

To nie pierwsze nasze puzzle z CzuCzu. Mamy puzzle pociąg cyferki 3+ oraz puzzle do pary zwierzątka. Jakość wykonania poprzednich puzzli mnie urzekła: grafika, gatunek użytego kartonu, wielkość elementów, a także grubość puzzli była bezbłędna, a jaka jest jakość puzzli mapa Poslki?

  • Kolorowa i estetyczna grafika zachęca dzieci do angażowania się w proces układania puzzli.
  • Wielkość puzzli jak również grubość gwarantuje trwałość produktu nawet przy intensywnym użytkowaniu. Te elementy to wizytówka marki Czuczu.
  • Dane techniczne: 117 elementów, wymiary układanki: 48 x 68 cm
  • Wyprodukowane w Polsce

Czy puzzle to mądre zabawki dla 5 latka na prezent?

TAK! Edukacyjne, obserwacyjne puzzle z mapą Polski marki CzuCzu to doskonały pomysł na prezent dla przedszkolaka, który jednocześnie dostarczy satysfakcji z zabawy i poszerzy wiedzę o Polsce. Otrzymaliśmy je w prezencie świątecznym od przyjaciółki, bardzo lubię takie prezenty!

Układanie puzzli to świetna zabawa i jeśli zostaniesz zaproszony do ułożenia ich z dzieckiem, nie odmawiaj. Z przyjemnością spędziłam 10 minut na układaniu puzzli i odświeżyłam swoją wiedzę na temat charakterystycznej architektury dla danego miasta lub stroju ludowego dla danego regionu.

Podróżuj z Czucu – zabawa, nauka i przygoda w jednym

Podróżuj po Polsce z puzzlami mapa Polski od CzuCzu i uwiecznij na zdjęciach nie tylko to, co podpowiada mapa puzzli, ale wszystko to, co jest charakterystyczne dla danego regionu czy miasta. W naszym przypadku przygodę z odkrywaniem Polski rozpoczęliśmy od Rzeszowa. Plakat jak i puzzle nie wspominają o żadnym charakterystycznym obiekcie dla stolicy innowacji – stolicy Podkarpacia – ale nie oznacza to, że Rzeszów nic nie oferuje! Wręcz przeciwnie, na środku rynku znajduje się słynna studnia, która jest charakterystycznym punktem zbornym do dalszej eksploracji miasta, ale także odegrała znaczącą rolę w bajce o rzeszowskim smoku (Wojciecha Ulmana). Z rynku niedaleko jest do ratusza, smacznych restauracji, filharmonii, podziemnej trasy turystycznej, bulwarów nad Wisłokiem, pysznych lodów i pączków, a także miejsc sakralnych.

Autor

Witam, mam przyjemność powitać Cię na moim blogu. Jestem opiekunem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie i inspirujące widoki za oknem. Rolinko to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na kreatywne zabawy z dzieckiem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Każda opinia motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam!

Napisz komentarz