Jak każda mama pragnę dla swojego dziecka wszystko co najlepsze i stworzyć takie warunki, aby poznanie smaków, zapachów oraz eksplorowanie otaczającego świata było smaczne, przyjazne oraz bezpieczne.

Gryzak Pulp, Boon moje opinie

Gryzak Pulp marki Boon to mały poręczny przyjaciel dziecka, który ułatwia poznawanie nowych smaków od ukończonych 6 miesięcy. Za sprawą perforowanej nakładki maluch może swoim tempem i możliwościami wysysać z niej zawartość. Pierwsze owoce, warzywa a nawet gęsta kaszka manna? A jak to u nas było?

Ergonomiczny kształt rączki doskonale się mieści w dłoni malutkiego dziecka, a nakładka znakomicie stymuluje malca do podejmowania samodzielnie pokarmów.

Ten mały niepozorny gadżet umożliwia również serwowanie maluszkom mrożonych owoców jeśli jest taka konieczność. W okresie ząbkowania oraz nadmiernej potrzebie gryzienia Pulp sprawdzi się idealnie jako doraźne ukojenie. W naszym przypadku ten uroczy gadżet kariery zawrotnej nie zrobił. Kilka razy podałam na przemiennie warzywa/owoce w trakcie ząbkowania. Natomiast podawanie świeżych owoców czy warzyw nie było potrzeby bo moja dziecina bardzo szybko akceptowała gramatury oraz konsystencje nowych przysmaków bez konieczności podawania ich w gryzaku. Myślę, że każdemu dziecku należy cierpliwie dać czas na zdobycie tych umiejętności bez konieczności nabywania dodatkowych gadżetów. Choć ogromną zaletą boon pulp jest doskonale wyprofilowana rączka i banalnie prosta budowa, którą bardzo łatwo utrzymać w czystości. Silikonowa nakładka zdejmuje i osadza się z łatwością na uchwycie gryzaka. Zaś pomarańczowy pierścień dopilnuje, aby nakładka nie przemieszczała się.

Boon gryzak pulp opinie

Zalety Boon Gryzak Pulp zalety i wymiary

  • wykonany z bezpiecznych komponentów nie zawiera ftalanów, BPA oraz PVC
  • rekomendowany dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia
  • można, choć ja nie myłam go nigdy w zmywarce.
  • wymiary: 12,5 cm x 5 cm x 3,8cm
  • pojemność 192 ml
  • cena od 18.5 – 35 zł
  • porównaj i wybierz najlepsza ofertę dla siebie na
Autor

Witaj! Miło mi Cię gościć na moim blogu. Jest to miejsce, w którym dzielę się pomysłami na radosny i pozytywnie wpływający na rozwój czas z dzieckiem. Jestem przewodnikiem psa terapeutycznego. Ponadto uwielbiam dobre jedzenie oraz inspirujące widoki za oknem. Rozgość się – będę niezmiernie wdzięczna za dobre słowo w komentarzu jak również konstruktywną krytykę. Pozdrawiam serdecznie!

Napisz komentarz